Updates

Biznesi, objekti & shtëpija moderne 300 m²

Aug 2, 2020 – Jan 1, 2021

- Shitet biznesi i gatshem Speedy Fish se bashku me dy objektet 2 x 300 m² i 4 office, i përshtatshem për shumë veprimtari buzë rrugës në hyrje të Banjës së Pejës afer (Mario Px). Rruga magjistrale qe lidhë istogun dhe të gjithë fshatrat përrreth.

- Hapsira 37 ari të regjistruara në kadaster dhe...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

31 Ari për shitje në Drelaj të Rugovës

Jul 12, 2020 – Jan 1, 2021

Shitet toka në Drelaj, Rugovë

- Toka është afër rruges kryesore
- Ka privatsi për familje apo biznes
- Ujë, Energji elektrike, Fushë Pyll
- Dokumentacion kadastral në rregull
- Përkthim i menjëhershem

Çmimi: 2750 EUR për ari

Show this code at the store:
Get offer

Shiten 1 hektar & 71 ari 4km në hyrje të Istog

Jul 12, 2020 – Jan 1, 2021

Shiten 1 hektar & 71 ari truall në Tomoc, hyrje të Istogut 4km,
Toka është buzë rrugës kryesore të Istogut që lidhë fshatrat përreth.

- Trualli ka pamje perfekte !
- Ujë, Rrymë, Leje Ndërtimi
(për biznes apo familje)
- Dokumentacioni kadastral në rregull me fletë poseduese për përkthim te blersi...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

Shitet shtëpia në lagjen Peja Hill Tipi B 213m²

Jul 7, 2020 – Jan 1, 2021

Tipi B: 213.26m²
Përdhesa 106m²
----------------------
- Kuzhina
- Depo ushqimore
- Dhomë pune
- Banjo
- Garazha dhe hapësira për paisje teknike
-----------------------
Kati: 106.67m²
- Dhomë gjumi + Garderoba + Banjo (Master bedroom)
- Dy dhoma gjumi, Banjo
- Bodrumi 26m²
----------------------...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

Toka në Shitje - Drelaj, Rugovë 1100m Altitude

Jun 26, 2020 – Jan 1, 2021

Shiten 11 ari truall në Drelaj me pamje fantastike lartësi 1100m

Toka ka:

- Ujë,
- Energji elektrike,
- Asfalt,
- Perkthimi i menjëhershem tek noteri ...
Çmimi 4400 EUR për ari ///

Show this code at the store:
Get offer

Ofrohet për shitje 1 hektar tokë në Haxhaj, Rugovë

Jun 26, 2020 – Jan 1, 2021

- Shitet toka ne fshatin Haxhaj të Rugovës me pamje fantastike e mbuluar me hormoq me lartesi prej 1,300 m.
- Toka është e regjistruar në kadaster e paisur me të gjitha dokumentet e nevojshme dhe përkthimi tek blersi mund të bëhet menjëhere.

- Gjithashtu të bashkangjur në dokumente e ka edhe pla...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

Shitet Banesa e Mobiluar në Qender të Pejës 83 m2

Jun 26, 2020 – Jan 1, 2021

Shitet Banesa e Mobiluar në Qender të Pejës 83 m2 / Çmimi 77 000 EUR

Banesa është komplet e mobiluar me të gjitha në Kompleksin SEMITRONIX në Pejë.

- Banesa ka dy dhoma gjumi
- Kuzhina dhoma e ditës
- Hyrja, koridori dhe banjo
- Hyrja D / Kati IV -
- Ashensori egzistion mirëpo tani për tani
ësh...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

Shitet Shtëpia 350m2 e mobiluar në fshatin Pavlan, Pejë

Jun 26, 2020 – Jan 1, 2021

Shitet Shtëpia 350m2 e mobiluar në fshatin Pavlan të Pejës me 15 ari truall.

Shtëpia ka: 2 dhoma të ditës (sallona) 3 banjo, 5 dhoma të gjumit, kuzhina, podrumi si dhe 2 garazha.

Ngrohje qendrore me dru dhe naftë.

Mund të bisedojmë edhe për kompensime të mundës...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

Shitet shtëpia luksoze me pamje fantastike 350m2

Jun 26, 2020 – Jan 1, 2021

Shitet shtëpia luksoze me pamje fantastike 350m2

Shitet Shtëpia ne Rr.12 Qershori, Lagjja mbi Gjimnaz 350 m2 e kompletuar për banim me pamje fantastike nga bjeshkët e Rugovës.

Shtëpia ka 6 dhoma te gjumit, 2 dhoma të ditës / sallona, 2 kuzhina të kompletuara 3 banjo, 4 terasa si dhe ga...

Read More
Show this code at the store:
Get offer

ALDRE Concept SINCE 2010


Contact Us

Contact

Call now
  • 049 559 669

Address

Get directions
Rr. Sali Murati Nr.11
Fidanishte
Peje 30000
Kosovo

Business Hours

Mon:10:30 AM – 5:30 PM
Tue:10:30 AM – 5:30 PM
Wed:10:30 AM – 5:30 PM
Thu:10:30 AM – 5:30 PM
Fri:10:30 AM – 5:30 PM
Sat:Closed
Sun:Closed
Get quote
Message sent. We'll get back to you soon.